KONST / Litografier / Litografi 16657043
nr 1665 7043
Vilhelm Bjerke-Petersen
(1909-1957), Danmark
Litografi, Signerad, numrerad 66/150. Bildmått: 24x16 cm, yttermått inklusive ram: 37x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:59:32
100 kr
150 kr
200 kr
Vilhelm Bjerke-Petersen
Läs mer om Vilhelm Bjerke-Petersen